Aydemir Park Hasbahçe

rüya değil, tamamen gerçek!

Eşsiz Alanya ve Alanya Kalesi manzarasında hayata geçirdiğimiz Aydemir Park Hasbahçe projemizde lüks yaşam ile doğayı birleştirdik.

Aydemir Park Hasbahçe projemiz ile gönlünüz ferahlayacak. Bu projemizde lüks yaşam ile doğayı birleştirdik. Yeşilliklerle çevrili bir tepede inşa edilen kompleks, 3398 metrekare alanı kaplamaktadır. Alanya ve Alanya Kalesi’nin benzersiz manzarasının eşliğinde huzurlu ve sakin bir ortamı sizlerle buluşturmaktayız. Kendinizi doğanın huzuruna ve yaşamın tadını çıkarmaya davet ediyoruz. Aydemir Park Hasbahçe tamamen size özel bir yaşam yeri olarak tasarlandığından, kompleks size ve ailenize pek çok avantajları sunmaktadır.

Aydemir Park Hasbahçe 3 bloktan oluşmaktadır. Bloklarında 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daireler ile bahçe dubleks ve çatı dubleks seçeneklerini yer almaktadır. Bu anlamda Aydemir Park Hasbahçe, size yeni ve mükemmel bir yaşam sunuyor. Aydemir Park Hasbahçe projemizde çeşitli metraj ve kat planlarından oluşan toplamda 17 daire içermektedir. Daire seçeneklerimizden 2+1 (144m2), 3+1 (143m2), 4+1(171m2) ve 5+1 (292m2)‘ten oluşan çeşitli kombinasyonlu dairelerden dizayn edilmiştir. Kompleksin içerisinde yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, sauna, spor (fitness) salonu, çocuk oyun alanları, kamelya ile mangal ve barbekü alanları gibi sosyal alanları vardır. Ayrıca komplekse ait açık ve kapalı otopark, jeneratör, güvenlik ve 7/24 kamera kayıt sistemi vardır.

Proje Özelikkleri

Proje Fotoğrafları

Proje Kat Planları A Blok

Proje Kat Planları B Blok

Proje Konumu