Aydemir Park Mahmutlar I

kaliteyi hissedin

Denize 480 metre mesafede konumlandırdığımız ve sosyal alanlar ile şehir hayatını birleştirdiğimiz Aydemir Park Mahmutlar I projemizi, Ocak 2020’de hayata geçirdik.

Çağın gereklilikleri ile ihtiyaçlarınızın sentezlemesi olarak inşa ettiğimiz Aydemir Park Mahmutlar I projemiz, Alanya Mahmutlar bölgesinde yer almaktadır. Yapımına Ocak 2018’de başlanan projemiz Ocak 2020’de tamamlanmıştır. Sosyal alanlar ile şehir hayatı iç içe bulunan projemizde kompleks 3272 metrekare alanı kaplamaktadır. 13 kattan oluşan komplekste 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 gibi farklı daire seçenekleri mevcuttur.  Kompleks, denize 480 metre mesafesi olmasının yanı sıra çevresinde kafe, restoran, bar ve alış veriş merkezi seçenekleri ile her türlü ihtiyacınız karşılayabilecek konumda yer alır.

Aydemir Park Mahmutlar I projemizde modern ve geniş daireler, yüksek kalitedeki özellikleri ile tüm beklentilerinizi güvenli ve eğlenceli bir ortamda karşılamayı amaçlayarak dizayn edildi. Aydemir Park Mahmutlar I projemizde tüm dairelerin mutfakları ayrıdır. Dairenin ıslak bölümleri seramik kaplama, oda ve salon bölümü laminant parke ile kaplıdır. Dairelerde ana giriş ile görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Ani su ısıtıcı özelliği olup mutfak ve banyoda her an sıcak su ihtiyacınız karşılanmaktadır. Aydemir Group güvencesi altında elektrik ve su tesisatlarında 2 yıl inşaat olarak 5 yıl garanti kapsamındadır.

Proje Özelikkleri

Proje Fotoğrafları

Proje Kat Planları

Proje Konumu