NELER SUNUYORUZ

SİZE VE KONUMA ÖZEL

BİNA

Sizlerin ve ailenizin, güvenli ve mutlu bir haneye sahip olması için binalarımızı metrekarelerle değil santimetrekarelere ince ince düşünerek tasarlıyoruz.

İNŞAAT

Projelerimizi bulundukları lokasyonlara ve sizlere özel olarak üst düzey korunaklı tasarlıyoruz. Bununla birlikte hayatınıza dokunacak binalar inşa ediyoruz.

İZOLASYON

Ailenizle birlikte huzur doldurduğunuz evinizde, yaz kış fark etmeksizin 365 gün huzurunuzu korumak için kaliteli ses ve ısı yalıtımı yapıyoruz.

BOYAMA

Markamızın ve projemizin kimliğini oluşturan, dış ve iç cephe boyalarımızı özenle seçiyoruz. Sizler için dayanıklı ve kaliteli olmalarına dikkat ediyoruz.

ELEKTRİK

Elektrik deyip geçmiyoruz! Kullandığımız teknolojilere sizlerin cebinizi ve çevreyi düşünerek enerji tasarrufu sağlıyoruz.

DEKORASYON

Projelerimizi önde gelen mimar ve endüstriyel tasarımcılarımızla, hedef kitlenin ihtiyaçlarına göre dekore ediyoruz. Sektörde ses getirecek konseptler ve projeler için özveriyle çalışıyoruz.

01

FİKİR

Aydemir Group olarak her ayrıntıyı düşünüyoruz. Bu yüzden projelerimizde, işinin en iyisi mimar ve mühendislerimizle çalışıyor, hayatınızın her anına değer katacak yaşam alanları tasarlıyoruz.

02

TASARIM

Aydemir ayrıcalıkları, evinizin kapısından adım attığınız anda başlar. Salondaki avizeden kapı kollarına kadar, yeni evinizin her köşesinde kreatif mimarlarımızın imzası var. Her şeyi ayırtılarıyla hesaplayarak tasarlıyoruz.

03

UYGULAMA

Binalarımızı sektöründeki tecrübelimizle, teknolojiyi harmanlayarak inşa ediyoruz. Bunu sizlerin konfor ve güvenliğini ilke edinerek yapıyoruz. Biz Aydemir'de kalitenin bir lüks değil yaşam biçmi olduğunu savunuyoruz.

04

TESLİM

Aydemir Group'ta sözler önemlidir. İnşaat aşamasında nasılsa teslim günüde de her şey aynı olur. Binalarımızı taahhüt ettiğimiz tarihte ve söz verdiğimiz şekilde teslim ediyoruz.