PROJELERİMİZ

Alanya, Kestel ve Mahmutlar Bölgesinde her detayı sizlerin konforu ve rahatlığı için düşünülmüş tamamı öz sermayemiz ile yaptığımız yaşam alanları inşa ediyoruz.

Novus Sky projemiz, Mahmutlar bölgesi Barbaros caddesi üzerinde denize 120 metre mesafede 2 blok ve 12 kattan oluşmaktadır. Projemizde sizlere ve ailenize premium bir yaşam, üst düzey olanaklar ve modern bir mimari sunmayı hedefliyoruz. Projemizi Ekim 2021'de başlayıp 2022'nin dördüncü çeyreğinde tamamlamayı planlıyoruz.

Hacet Antik

Aydemir Hacet Antik, Alanya Pazar Pazarı mevkiinde yer almaktadır. Bu projede sahiplerine rahat ve konforlu bir yaşam sunulması planlanarak tek blok olarak inşa edilecek olup Alanya şehir merkezinde eşi benzeri olmayan bir projeye daha imza atılması planlanmaktadır. Şubat 2022'de başlayacak projemiz, Ekim 2022'de tamamlanması hedefleniyor.

Aydemir Park Mahmutlar I

Çağın gereksinimleri ile ihtiyaçlarınızın sentezi olarak inşa ettiğimiz Aydemir Park Mahmutlar I projemiz Alanya Mahmutlar bölgesinde yer almaktadır. İnşaatına 2018 yılı Ocak ayında başlanan projemiz 2020 Ocak ayında tamamlanmıştır. Sosyal alanlar ile şehir yaşamının iç içe geçtiği projemizde kompleks 3272 metrekare alanı kaplamaktadır.

Aydemir Park Mahmutlar II

Denize 500 metre mesafede konumlandırdığımız kompleksimiz sosyal alanlar ve şehir yaşamı ile tasarlanmıştır. Modern mimariyi çağın gerekleriyle harmanlayarak tüm beklentileri karşılayacak şekilde tasarladık. Kompleks 2300 metrekarelik bir alan üzerine yerleştirilmiştir. Binanın güney cephesi deniz manzaralıdır.

Aydemir Park Hasbahçe

Aydemir Park Hasbahçe projemiz ile kalbiniz ferahlayacak. Bu projede lüks yaşam ve doğayı birleştirdik. Yeşilliklerle çevrili bir tepe üzerine inşa edilen kompleks, 3398 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Deniz ve Alanya Kalesi'nin eşsiz manzarası ile sizlere huzurlu ve sakin bir ortam getiriyoruz. Sizleri doğanın dinginliğine ve hayatın tadını çıkarmaya davet ediyoruz.

Aydemir Park Kestel

Aydemir Park Kestel, Alanya Kestel bölgesinde 1759 metrekare alan üzerine inşa edilmiş lüks bir projedir. Mart 2017'de tamamlanan kompleks, akıllı ev sistemine uygun olarak tasarlandı. Kompleks denize 80 metre mesafededir. Ayrıca her daire deniz manzaralıdır. 5 katlı kompleks toplam 27 daireden oluşmaktadır.