Alanya Real Estate

Üstün Projeler

Alanya, Kestel ve Mahmutlar bölgelerinde her detayı konforunuz ve rahatınız için düşünülmüş yaşam alanlarını tamamı kendi öz sermayemizle inşa ediyoruz.

  • Hepsi 8
  • Alanya Merkez 2
  • Gazipaşa 1
  • Kestel 1
  • Mahmutlar 3
  • Okurcalar 1

BİZİ TANIYIN

Aydemir Group

Aydemir Group

  • Aydemir Grup, Türkiye ve İngiltere'de faaliyet gösteren İnşaat Şirketidir. Aydemir grup, kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilirlik anlayışıyla uluslararası standartlarda faaliyetlerini yürütmektedir. Kuruluşumuzdan bu güne deneyimli ekibimizle markamıza olan müşteri bağlılığını arkamıza alarak faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi, güvenilir ve farklı olmayı hedefliyoruz. 

Uğur Çelikkıran

Aydemir GrOup I İnşaat & Gayrimenkul – CEO

0

5 YIL PROJE

NASIL YAPARIZ

Tasarımlarımız ve Projelerimiz

Urban transformation

Kentsel Dönüşüm

Şehrin çehresini görsel olarak değiştiren ve düzenli hale getiren kentsel dönüşüm projeleri, büyük şehir imajına uymayan yapılar için çözümler üretmektedir. Aydemir Grubu olarak plansız yapılaşmalardan kaçınıyor, güvenli ve konforlu yaşam alanları inşa ediyoruz.

Architecture

Mimari

Mimari tasarımlarda estetik ve görsel algı çok önemlidir. Aydemir Grup olarak her projemizde yaratıcılığın ön plana çıktığı mimari yapılar inşa etmeyi ve şehrin görünümüne değer katmayı hedefliyoruz.

Alanya Real Estate Project Design, Architectural Details and interior architecture.

Teklif almak için bize ulaşın

RÜYA ŞEHİR

ALANYA

Why You Should Live in Alanya

 

Alanya, located on the southern coast of Turkey, is a captivating and vibrant city that offers an array of compelling reasons to call it home. Whether you’re considering a move or just curious about what makes Alanya so special, here are some compelling reasons why you should consider living in this beautiful Mediterranean paradise.

Alanya is a seaside resort in the province of Antalya, which lies along the Mediterranean coast of Turkey. The district, which is approximately 133 km away from the city center, is surrounded by the Taurus Mountains, which completes its unique climate. Located on the southern coast of Turkey, Alanya has an area of 1,598.51 km². Its approximate population is 327,503 according to 2018 data. Alanya Gazipaşan AirportAlanya'ya 45 kilometre uzaklıkta bulunan 2012 yılında faaliyete geçmiştir.

 

01

MİMARİ

Modern mimari yapılarımız ile sizler için güvenli, konforlu ve huzurlu bir yaşam alanı hazırlıyoruz.

02

PROJELENDİRME

Doğru projelerde, binalarda ve mimari yapılarda doğru yerde projelendirme çok önemli bir aşamadır.

03

ALANYA REAL ESTATE

Alanya Real Estate Ideal Investment in a Mediterranean Paradise.

Uzman Mimari Ekibimiz

Mimarlarımız ve Mühendislerimiz

Anıl Can PALA

İnşaat Mühendisi

Nuri ÇELİK

İnşaat Mühendisi

Berk BAYUK

İnşaat Mühendisi

Müşterilerimizin Düşünceleri

Müşterilerimizin Düşüncelerini Okuyun

tr_TRTR