TÜRKİYE'DE FİNANS

Türkiye’de emlak, uygun fiyatlı ev veya kira geliri, gelecek için yine karlı bir yatırım adına alım satım için mükemmel bir seçimdir. Vatandaşlık kazandırmak Yatırımcıya 250.000 $ ‘lık gayrimenkul satın alan Türkiye, ikinci bir ev sahibi olmak için en çok arzu edilen destinasyonlardan biri haline geldi.

Yatırım Yoluyla Türk Vatandaşlığı Programı, sadece iki ay içinde ikinci vatandaşlık ile en uygun fiyatlı küresel programlardan biridir. Yatırımcılar, gerekli değeri üretmek için tek bir mülk veya birden fazla mülk satın alabilirler.

Artan sayısı ile yabancı yatırımcılar alternatif yazlık rezidans olarak Alanya’da sakin bir deniz kenarı daire, villa veya penthouse arıyor. Aydemir Grubu’nun odak noktası, yatırımcılara uzun vadeli büyüme potansiyeline uygun yeni yaşam alanları yaratmaktır.

Türkiye’nin gayrimenkulü olan Alanya, en popüler turistik lokasyonlardan biridir. Bu pazara girmek isteyen hem Türk hem de yabancı alıcılar için en iyi pazarlardan biridir. Şehir, alışveriş merkezi, marina, mağazalar ve gece kulüpleri dahil konforlu ve prestijli bir yaşam için eksiksiz olanaklar sunarken, son mimari trendler ve kaliteli turizm yapısı ile modern yaşama odaklanıyor.

finans in turkey aydemir alanya money home
finans

Konut komplekslerindeki daireler tüm yıl boyunca yüksek talep görüyor ve güçlü bir satış potansiyeline sahip. Bu kompleksler geniş bir hizmet yelpazesi sunar ve iyi gelişmiş altyapıya sahip bölgelerde bulunur. Bazı emlak ortakları, güvenli bir gelir akışı için garantili kira geliri satın alma seçenekleri sunar.

Türkiye, ülkede son derece güvenilir bir pazarı temsil etmektedir. Ülke ekonomisi, dünyanın en büyük yirmi ekonomisinden biridir ve istikrarlı bir büyüme gücüne sahiptir. Gayrimenkul fiyatları her geçen gün artmaya devam ederken, birkaç yıl önce mülk satın alan yatırımcılar mükemmel kar marjları ile yüksek satış oranlarına ulaşıyor. Gayrimenkul piyasası yıldan yıla büyümeye devam ederken; Türkiye’de yeni bina, arz sürekliliği dahil lüks gelişimlerini sürdürüyor.